Kategorie

.

Dwulufowy czarny derringer cal.41 usa 1866r (1263/n)

1321
Producent: Denix
Dostępność:
szt.
Cena netto: 109,76 zł 135,00 zł

WYOBRAŹ SOBIE JAK TA PIĘKNA REPLIKA UDEKORUJE TWOJE WNĘTRZE.

WYOBRAŹ SOBIE PEŁNE PODZIWU I ZAZDROŚCI MINY TWOICH ZNAJOMYCH.

WYOBRAŹ SOBIE JAKĄ RADOŚĆ MOŻESZ SPRAWIĆ TAKIM PREZENTEM OBDAROWANEJ OSOBIE.

 

(1263/N)

Materiał:
stop cynku i aluminium oraz tworzywo

Producent: Denix Hiszpania

długość : 12 cm

waga: 0,4 kg


To nie jest blaszana zabawka tylko realistyczna replika, której wagę poczujesz w rękach (waga i wymiary wzorowane na oryginale).

 

Nasze repliki broni palnej wykonane są ze specjalnych stopów, co uniemożliwia przystosowanie ich do wystrzeliwania jakiejkolwiek amunicji (nasze repliki są pozbawione jakichkolwiek cech broni w rozumieniu ustawy o broni i amunicji). Nie jest to broń prawdziwa pozbawiona cech użytkowych w rozumieniu ustawy o broni i amunicji, gdzie proces pozbawiania cech użytkowych jest bardzo rygorystycznie regulowany prawem (specjalne zakłady rusznikarskie itp.). Nasze repliki nie stanowią broni lub jej przeróbek i jako repliki mogą być kupowane bez zezwoleń. Repliki broni palnej w naszym sklepie stanowią wyłącznie artykuły dekoracyjne.

Poniżej kilka interesujących danych:

"Deringer, także derringer – rodzaj małego, kieszonkowego pistoletu. Nazwa pochodzi od nazwiska konstruktora Henry'ego Deringera.

Początkowo słowo deringer oznaczało mały pistolet kieszonkowy z zamkiem kapiszonowym, później pojawiły się deringery na amunicję zespoloną, często posiadające blok dwóch lub czterech luf z kurkowym mechanizmem uderzeniowym. Kolejne naciśnięcia spustu powodują odpalenie pocisków z kolejnych luf. Ładowanie broni odbywa się przez „złamanie broni”1.

1-Deringer [online]. Wikipedia : wolna encyklopedia, 2010-12-31 05:38Z [dostęp: 2011-04-15 08:22Z]. Dostępny w Internecie: http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Deringer&oldid=24605579