Kategorie

.

Niepowtarzalny historyczny obrzyn usa 1892r. (1095)

501
Producent: Denix
Dostępność:
szt.
Cena netto: 320,33 zł 394,00 zł

 

NIEPOWTARZALNY HISTORYCZNY OBRZYN USA 1892r.

WYOBRAŹ SOBIE JAK TA PIĘKNA REPLIKA UDEKORUJE TWOJE WNĘTRZE.

WYOBRAŹ SOBIE PEŁNE PODZIWU I ZAZDROŚCI MINY TWOICH ZNAJOMYCH.

WYOBRAŹ SOBIE JAKĄ RADOŚĆ MOŻESZ SPRAWIĆ TAKIM PREZENTEM OBDAROWANEJ OSOBIE.

 
(1095)

materiał:
stop cynku i aluminium oraz drewno


Producent: Denix Hiszpania

długość 50cm
waga 1,5kg

To nie jest blaszana zabawka tylko realistyczna replika, której wagę poczujesz w rękach (waga i wymiary wzorowane na oryginale).

Nasze repliki broni palnej wykonane są ze specjalnych stopów, co uniemożliwia przystosowanie ich do wystrzeliwania jakiejkolwiek amunicji (nasze repliki są pozbawione jakichkolwiek cech broni w rozumieniu ustawy o broni i amunicji). Nie jest to broń prawdziwa pozbawiona cech użytkowych w rozumieniu ustawy o broni i amunicji, gdzie proces pozbawiania cech użytkowych jest bardzo rygorystycznie regulowany prawem (specjalne zakłady rusznikarskie itp.). Nasze repliki nie stanowią broni lub jej przeróbek i jako repliki mogą być kupowane bez zezwoleń. Repliki broni palnej w naszym sklepie stanowią wyłącznie artykuły dekoracyjne.
 

Poniżej kilka danych technicznych:

"Obrzyn – myśliwska lub bojowa broń palna strzelająca nabojami myśliwskimi. Jest to strzelba z sztucznie skróconą lufą (spotykane również obrzyny z obciętą kolbą) w celu zmniejszenia jej rozmiarów (broń traci na celności i zwiększa się rozrzut śrutu co powoduje mniejszy zasięg). Często taką modyfikację stosują kłusownicy by łatwiej ukryć broń.

Pod względem konstrukcji obrzyny można podzielić tak jak strzelby na:

  • jednolufowe:
    • jednostrzałowe (pojedynki)
    • powtarzalne
    • samopowtarzalne
  • dwulufowe (dubeltówki) "1.

1-Obrzyn [online]. Wikipedia : wolna encyklopedia, 2009-05-21 08:58Z [dostęp: 2009-07-14 11:56Z]. Dostępny w Internecie: http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Obrzyn&oldid=17130582