Kategorie

.

Dwururka obrzyn wyatt earp usa 1868r. 1113

8114
Producent: Denix
Dostępność:
DOSTĘPNY DOSTĘPNY
szt.
Cena netto: 543,09 zł 668,00 zł

DWURURKA OBRZYN Wyatt Earp USA 1868r. 1113

Replika dekoracyjna

Reprodukcja pistoletu, wykonana z metalu i drewna, z symulowanym mechanizmem ładowania i strzelania.
Ta 2-lufowa broń jest wynikiem skrócenia strzelby używanej przez Wyatta Earpa, aby była lżejsza i łatwiejsza w obsłudze.
Wyatt Berry Stapp Earp (19 marca 1848 - 13 stycznia 1929), urodzony w Monmouth w stanie Illinois, to jedna z legendarnych postaci amerykańskiego Zachodu, która zainspirowała wiele westernów.
Wyatt Earp był bardzo znanym szeryfem, znanym ze swojej skrajnej surowości w kontaktach z tymi, którzy łamią prawo, nieprzekupnym i odważnym w swoich postępowaniach. Był jednym z bohaterów strzelaniny w OK. Corral w Tombstone w Arizonie wraz z doktorem Hollidayem, Virgilem Earpem i Morganem Earpem. Podczas pełnienia funkcji marszałka stracił jednego ze swoich dwóch braci, a jeden z nich został okaleczony przez zemstę wrogów.

W PEŁNI DZIAŁA MECHANIZM PRZEŁADUNKU. MOŻNA NACISNĄĆ SPUST I ODDAĆ TZW SUCHY STRZAŁ (CHODZI O POKAZANIE JAK HISTORYCZNIE DZIAŁAŁ MECHANIZM W TYM MODELU).

Producent: Denix

Wymiary:

Długość całkowita: ok 48,5 cm

Waga: ok 1,7 kg

Materiały:

elementy metalowe ze stopu cynku i aluminium

Okładziny z drewna naturalnego

 

Nasze repliki broni palnej wykonane są ze specjalnych stopów, co uniemożliwia przystosowanie ich do wystrzeliwania jakiejkolwiek amunicji (nasze repliki są pozbawione jakichkolwiek cech broni w rozumieniu ustawy o broni i amunicji). Nie jest to broń prawdziwa pozbawiona cech użytkowych w rozumieniu ustawy o broni i amunicji, gdzie proces pozbawiania cech użytkowych jest bardzo rygorystycznie regulowany prawem (specjalne zakłady rusznikarskie itp.). Nasze repliki nie stanowią broni lub jej przeróbek i jako repliki mogą być kupowane bez zezwoleń. Repliki broni palnej w naszym sklepie stanowią wyłącznie artykuły dekoracyjne.

 

Cena nie obejmuje stojaka widocznego na zdjęciach.