Pistolet deringer philadelphia usa 1862 (6315)

6890
Producent: Denix
Dostępność:
DOSTĘPNY DOSTĘPNY
szt.
Cena netto: 134,15 zł 165,00 zł

PISTOLET DERINGER PHILADELPHIA USA 1862 (6315)

Deringer Philadelphia był kieszonkowym pistoletem zaprojektowanym przez Henry'ego Deringera (1786-1868) i wyprodukowanym w latach 1852-1868. Ta broń, z pojedynczym zapłonem, miała system zapłonu kapiszonowego, była używana na bardzo krótkie odległości. Bardzo często były sprzedawane w parach; ten fakt miał kompensować ograniczoną moc pojedynczego pistoletu,  krótkiej lufy pistoletu i jego zawodność.

 

Materiał:

stop cynku i aluminium oraz imitacja drewna

Długość: 20 cm

Waga: 0,4 kg

Typ zamka: KAPISZONOWY

Model posiada możliwość przeładowania i oddania tzw suchego strzału co dodaje realizmu całej replice. Cały model jest bardzo bogato zdobiony dzięki czemu ten model jest na prawdę unikatowy w swojej formie.

Cena nie obejmuje stojaka widocznego na zdjęciach.

PRODUCENT : DENIX SA HISZPANIA

 

Nasze repliki broni palnej wykonane są ze specjalnych stopów, co uniemożliwia przystosowanie ich do wystrzeliwania jakiejkolwiek amunicji (nasze repliki są pozbawione jakichkolwiek cech broni w rozumieniu ustawy o broni i amunicji). Nie jest to broń prawdziwa pozbawiona cech użytkowych w rozumieniu ustawy o broni i amunicji, gdzie proces pozbawiania cech użytkowych jest bardzo rygorystycznie regulowany prawem (specjalne zakłady rusznikarskie itp.). Nasze repliki nie stanowią broni lub jej przeróbek i jako repliki mogą być kupowane bez zezwoleń. Repliki broni palnej w naszym sklepie stanowią wyłącznie artykuły dekoracyjne.